Do Rzeszowa zawita cyrk Wiktoria. Bez zwierząt! Dwa spektakle

Spotkasz się twarzą w twarz ze Spidermanem oraz Tarzanem! 9 października (niedziela) do Rzeszowa przyjedzie cyrk Wiktoria. Z dwoma spektaklami i bez zwierząt. 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

„Wiktoria” świeci triumfy na cyrkowej arenie od 2015 roku. Rodzinna atmosfera w cyrku, oddanie pasji i ciągły rozwój sprawiają, że odbiór ich występów cieszy się niesłabnącą popularnością, a poziom programu z roku na rok wzrasta.

Cyrk Wiktoria jako pierwszy w Polsce i trzeci w Europie wprowadził hologramy zwierząt, dzięki czemu stworzono widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku. Wiktoria przedstawi w Rzeszowie program „Fantastico”.

– Przyjdź do niesamowitego świata sztuki cyrkowej, spotkaj się z artystami światowych aren i gwiazdami prestiżowych festiwali cyrkowych. Tylko u nas spotkasz się twarzą w twarz ze Spidermanem oraz Tarzanem! – zachęcają twórcy „Fantastico”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W programie akrobacje na wirującym sześcianie, ekwilibrystyka na wałkach, lina pionowa, trapez, podniebne koło, antypody, czyli żonglerka nogami. Bawić was będzie gwiazda prosto z Francji, mistrz humoru Marco Mariani.

Cyrk Wiktoria swój spektakl w Rzeszowie zaprezentuje 9 października (niedziela) przy ulicy Witosa. Dwa razy: o godz. 13:00 i 16:00. Ceny biletów zaczynają się od 36 zł. Do kupienia na biletyna.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama