Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Wiadomo tylko tyle, że koncert odbędzie się w niedzielę wieczorem 28 listopada, w mieszkaniu przy ul. Szpitalnej. Dokładny adres poznają tylko ci, którzy wyślą maila do organizatorów.

Helaine Vis to pseudonim 25-letniej wokalistki z Krakowa, autorki tekstów i muzyki. Występuje od 10 lat. Materiał, który prezentuje jest zbiorem historii i wspomnień z tego czasu. Z gitarzystą Grzegorzem Skoczylasem nagrała debiutancką płytę „Pretty Cliché”, która ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu.

Album promują trzy single, które niedawno miały premierę w Radiu 357. Były też prezentowane w kilkunastu innych polskich i zagranicznych rozgłośniach.

Duet Helaine Vis koncertuje od trzech lat. Do tej pory zagrał około 80 koncertów w całej Polsce, m.in. na: Songwriter Łódź Festival, Spring Break Showcase, Tak Brzmi Miasto Showcase, Music Trail Festival, Sieradz Open Hair Festival czy krakowskich juwenaliach. Grają też na ulicach, w klubach, kawiarniach, występowali również na polu lawendy, strychu czy w… salonie fryzjerskim.

Koncert w Rzeszowie (28 listopada) organizuje agencja Borówka Music. Żeby poznać dokładny adres, trzeba wysłać e-mail na adres: borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie napisać  „Helaine – Rzeszów”, a następnie podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób potrzebna jest rezerwacja.  

Do mieszkania można przyjść o 19:00, pół godziny później rozpocznie się występ. Można wziąć ze sobą kapcie i poduszkę, żeby wygodnie siedzieć na podłodze, a także przekąski i picie.

Koncerty z cyklu „House Gigs” są akustyczne. Nie ma biletów, po występie w obieg puszczany jest kapelusz, do którego każdy wrzuca ile chce, ale przynajmniej 20 zł. Wszystkie zebrane pieniądze otrzymują artyści

W razie jakichkolwiek problemów należy dzwonić do Borówki, telefon: 605 926 808. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama