Zdjęcie: materiały RMF FM

Druga debata prezydencka „Rzeszów ma głos” w RMF FM. Tym razem twarzą w twarz i ze studiem w rzeszowskim ratuszu.

Drugie starcie przed wyborami na prezydenta Rzeszowa RMF FM zaplanowało na czwartek, 10 czerwca. Kandydaci spotkają się o godz. 12:00 w rzeszowskim ratuszu.

Uczestnictwo w dyskusji potwierdziła już cała czwórka: Grzegorz Braun (Konfederacja), Konrad Fijołek (popierany przez partie opozycyjne), Ewa Leniart (z poparciem PiS) oraz Marcin Warchoł (wspierany przez byłego prezydenta Tadeusza Ferenca).

Debatę poprowadzą dziennikarze stacji Paweł Balinowski i Grzegorz Kwolek, ale pytania zadawać mogą także słuchacze, od 4 czerwca na stronie RMF24.pl dostępny będzie specjalny formularz. „Rzeszów ma głos” RMF FM wytransmituje na swojej antenie i na portalu RMF24.pl oraz w mediach społecznościowych: na Facebooku i YouTubie.

Advertisement

To już druga debata, którą RMF FM organizuje przed przedterminowymi wyborami w stolicy Podkarpacia. Pierwsza – w formie online – odbyła się w połowie kwietnia i miała poprzedzić glosowanie zaplanowane na 9 maja, które jednak z powodu pandemii zostało przesunięte na 13 czerwca. W RMF FM słuchało jej ok. 2,6 mln osób, a w sieci – kolejne 140 tys.

Przed drugą turą wyborów, jeśli do niej dojdzie, RMF FM ponownie zaprosi dwóch kandydatów, którzy do niej wejdą, by jeszcze raz porozmawiali o swojej wizji Rzeszowa.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama