Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News
Reklama

Sukces pierwszej edycji Akcji Szafing Ogólnopolskiego Wietrzenia Szaf, sprawił że w Rzeszowie i dziewięciu innych miastach w Polsce odbędzie się kolejna jej edycja. W Rzeszowie w sobotę (29 listopada).

Pierwszy Szafing, zorganizowany przez rzeszowski serwis Szafa.pl, odbył się w Rzeszowie 11 października. Szafa.pl zachęca do kolejnych porządków, czyli Wietrzenia Szaf. Listopad to doskonały moment, żeby przejrzeć swoją szafę i przygotować się na chłodniejsze dni. Wyprzedaże ciuchów to okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na zimowe ubrania.

– Pierwsza edycja akcji zebrała bardzo pozytywne recenzje, dlatego zdecydowałyśmy się uruchomić kolejny Szafing. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki – słowem wszystko, co zalega w szafach, na półkach i w szufladach – mówi Weronika Krystoń, PR Manager Grupy Szafa.pl

Druga edycja Szafingu odbędzie się w dniach 28-29 listopada w 10 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Rzeszowie.

W Rzeszowie Szafing odbędzie się 29 listopada w Barze/Lokalu przy ulicy 3 Maja 13 od godz. 11:00 do 15:00. Będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Wstęp na Szafing jest bezpłatny. Rezerwacja miejsca podczas akcji kosztuje 10 zł. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona. Obowiązują zgłoszenia. Można to zrobić TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: