Reklama

Jak skutecznie rozwijać biznes? Tego dowiecie się podczas drugiego śniadania biznesowego w Rzeszowie, które odbędzie się 30 czerwca. Wstęp bezpłatny, trwają zapisy.

Śniadanie biznesowe odbędzie się w ramach projektu Akademia Biznes Trendy. Każdemu spotkaniu przewodzi temat wiodący, prezentowany przez grono ekspertów: zarządzania ceną, sprzedaży w czasach cyfrowej rewolucji, innowacji w modelu biznesowym, marketingu w sieci czy atrakcyjności marki dla generacji X Y Z.

Śniadanie odbędzie się w hotelu Hilton Garden Rzeszowie przy al. Kopisto 1 od godz. 9:00 do 12:00. W Rzeszowie wystąpi Sergiusz Sawin i opowie o rewolucji modeli biznesowych oraz rozwoju własnej działalności przy wykorzystaniu nowych narzędzi biznesowych.

– Żeby rosnąć, firmy muszą oderwać się od schematów myślenia o branży. Nie wystarczą niższe ceny, nowe produkty czy satysfakcja klientów. Zwyciężają ci, którzy na nowo definiują komu, co i jak oferują, którzy konsekwentnie poszukują szans rozwoju oraz odważnie testują nowe źródła przychodów i budują synergię między nieoczywistymi sektorami – tłumaczy Anna Pawlak, koordynator projektu.

W branży B2B (Business To Business) często to ekspert jest kluczem do dotarcia do grupy docelowej. Potencjalny klient szukając rozwiązania swojego problemu biznesowego, szuka de facto osoby, która potrafi mu pomóc. Szuka eksperta.

W większości przypadków konkuruje on z innymi ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego musi być widoczny i rozpoznawalny w tłumie.

– Nawet najcenniejsza wiedza oraz szerokie kompetencje nie zdadzą się na nic, jeśli potencjalni klienci nie wiedzą o jego istnieniu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Sergiusz Sawin przedstawi swoje wnioski i opowie o nich już 30 czerwca w Rzeszowie – zapowiada Anna Pawlak.

Śniadania biznesowe są elementem programu Akademia Biznes Trendy, skierowanego dla przedsiębiorców otwartych na nowoczesne rozwiązania technologiczne i nowe modele pracy. Projekt opiera się na spotkaniach służących wymianie doświadczeń oraz interaktywnym dostępie do wiedzy poprzez platformę internetową.

Udział w programie jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Można uczestniczyć zarówno w całej Akademii, jak i w poszczególnych wydarzeniach. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja trwa TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: