Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwie osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w niedzielę na podkarpackich drogach. 

Ok. godz. 14:40 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Wujskie w powiecie sanockim doszło do zderzenia dwóch motocykli. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował motocyklem suzuki, stracił panowanie nad pojazdem.

– Czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklem BMW, którym kierował 48-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Kierowca BMW został ranny, przewieziono go do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi – poinformowała podkom. Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Przez kilka godzin były utrudnienia na DK 28. Ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się ok. 18:30.

Do drugiego wypadku doszło ok. 17:00 na drodze krajowej nr 19 w Nisku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego, która kierowała audi, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej motocyklem honda, 32-letniej mieszkance powiatu niżańskiego. 

– W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala przewieziono kierującą motocyklem – dodaje podkom. Dominika Kopeć. W Nisku utrudnienia na krajowej “19” (ruch wahadłowy) mogą potrwać do 20:00.

Wstępnie wiadomo, że obrażenia, jakich doznały osoby z obu wypadków, nie zagrażają ich życiu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: