Fot. Damian / Czytelnik Rzeszów News. Na zdjęciu wypadek motocyklisty przy ulicy Krakowskiej
Reklama

Dwaj mężczyźni w wieku 31 i 50 lat w poważnym stanie trafili do szpitali na skutek wypadków, do których doszło w poniedziałek w Wólce Niedźwiedzkiej i Rzeszowie. 

Do pierwszego wypadku doszło przed 11:00 w Wólce Niedźwiedzkiej (gm. Sokołów Małopolski. Policjanci wstępnie ustalili, że 31-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, który kierował volkswagenem passatem, na zakręcie stracił panowanie nad samochodem.

– Wjechał w bariery energochłonne, następnie w podporę mostu, przeleciał nad rzeczką Trzebośnica i uderzył w przeciwny brzeg rzeki – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 31-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. 

Do drugiego groźnego wypadku doszło po godz. 21:00 na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na razie wiadomo, że 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował motocyklem Yamaha, jadąc w kierunku Świlczy na łuku drogi stracił panowania nad pojazdem.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Zjechał na pas zieleni i uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Nieprzytomnego motocyklistę z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala – dodaje nadkom. Adam Szeląg. 

Na miejscu obu wypadków policjanci zabezpieczyli ślady. Od uczestników zdarzeń pobrano również krew do dalszych badań.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama