Dwa tragiczne wypadki na podkarpackich drogach. Nie żyją kierowca renault i rowerzysta

58-letni mężczyzna oraz rowerzysta ponieśli śmierć w dwóch wypadkach, do których doszło w czwartek rano w Mokrej pod Jarosławiem i w Nowej Sarzynie.

 

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu

Do wypadku w Mokrej doszło ok. godz. 6:00 na drodze wojewódzkiej nr 880. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca renault jechał w kierunku Jarosławia.

– Z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze, następnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo – poinformowała asp. sztab. Anna Długosz, rzecznik jarosławskiej policji. 

Kierowca renault, 58-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, zginął na miejscu. Jarosławscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczają ślady i ustalają dokładne okoliczności tragedii. W miejscu wypadku ruch odbywa się wahadłowo.

Śmierć rowerzysty

Do drugiego wypadku ze śmiertelnym skutkiem doszło ok. godz. 8:00 w Nowej Sarzynie. Policjanci z leżajskiej wstępnie ustalili, że rowerzysta wyjeżdżał z ul. Chemików na ul. Leśną. Najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 19-letniemu kierowcy renault.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na skutek zderzenia, śmierć poniósł rowerzysta. – Ustalamy jego tożsamość – mówi mł. asp. Miłosz Krzywonos, rzecznik leżajskiej policji.

Młody kierowca renault, mieszkaniec powiatu leżajskiego, był trzeźwy. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu tragedii pracują funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. 

 

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama