Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Kolejny śmiertelny wypadek na Podkarpaciu z udziałem motocyklisty. W Chłopicach koło Jarosławia zginął 28-letni mężczyzna.

Do tragedii doszło ok. godz. 12:00 na drodze powiatowej. – Z wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni motocyklista na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem punto – mówi Marta Gałuszka z policji w Jarosławiu.

Pomimo reanimacji 28-letni mieszkaniec gminy Roźwienica zmarł na miejscu. Fiatem podróżowały trzy osoby. Autem kierował 66-letni mężczyzna. Był trzeźwy.

– W wypadu ranna została pasażerka fiata. Na drodze są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać ok. dwóch godzin – do 14:30. Droga jest zablokowana. Czekamy na przyjazd prokuratora i policyjnej ekipy dochodzeniowo-śledczej – dodaje Marta Gałuszka.

To już drugi w weekend śmiertelny wypadek na podkarpackich drogach z udziałem motocyklisty. Wczoraj wieczorem w Rzemieniu w powiecie mieleckim zginął 22-letni motocyklista, który zderzył się z renault megane. O wypadku więcej pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: