Fot. Kino Zorza

Nie masz pomysłu na czwartkowy wakacyjny wieczór? Przyjdź na „Niezauważone perły” w rzeszowskim kinie Zorza w Rzeszowie. Nie masz pomysłu na wakacyjne atrakcje dla dzieci? Przyjdź na „Bajkowe Wakacje”.

Wakacje w pełni, a ty do urlopu masz jeszcze dużo czasu? Oczekiwanie na zasłużony wypoczynek może umilić ci kino Zorza, które zarówno dla tych dużych, jak i mniejszych przygotowało letnią propozycję filmową.

Dla tych starszych Zorza przygotowała cykl „Niezauważone perły w kinie Zorza”, gdzie w każdy czwartek lipca i sierpnia będzie można obejrzeć filmy, które przegapiło się w ciągu ostatniego sezonu lub nie były grane w repertuarze. Każdy film w ramach tego cyklu będzie rozpoczynał się o godz. 19:00. Bilety w cenie 12 zł można kupić w kasie kina.

– Repertuar tegorocznych „Niezauważonych pereł” przedstawia się bardzo ciekawie. Są to nie tylko ambitne filmy, ale też nagradzane na wielu festiwalach międzynarodowych – przekonuje Katarzyna Kazanecka z kina Zorza.

– Zaczynamy 4 lipca filmem „Oni”. To film, na którego powtórkę czekali fani Paolo Sorrentino. Wprawdzie nie będzie to wersja reżyserska, której premiera odbędzie się na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty we Wrocławiu, ale i tę wersję warto zobaczyć –  dodaje.

Dzisiaj (4 lipca) zobaczymy film „Oni”, 11 lipca – „Kapitana”, 18 lipca – „Dowłatowa” i 25 lipca – film „McQueen”. 1 sierpnia z kolei będzie na nas czekał pierwszy film „Tajemnice Silver Lake”, 8 sierpnia – „Fokstrot”, 15 sierpnia – „Climax”, 22 sierpnia – „Dom, który zbudował Jack”. Ostatnim filmem będzie „Szczęśliwy Lazzaro” – 29 sierpnia.

Dla młodszych Zorza przygotowała cykl „Bajkowe wakacje” w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 12:00 będzie można obejrzeć jedne z najśmieszniejszych w tym sezonie filmów animowanych. Bilety w kasie kina za 11 zł.

Na najmłodszych widzów czekać będą także konkursy. Aby wziąć udział w konkursie głównym, wystarczy zebrać co najmniej pięć biletów z różnych projekcji „Bajkowych wakacji” i zgłosić się z nimi pod koniec sierpnia do kasy kina.

Ponadto każda osoba uczestnicząca w seansach filmów animowanych granych w bieżącym repertuarze kina, będzie mogła wypełnić specjalny kupon, który weźmie udział w cotygodniowym losowaniu nagród. Do wygrania gry przygodowe, zabawki oraz drobne upominki.

W ramach „Bajkowych wakacji” zobaczymy: 10 lipca – „Ralpha Demolkę w internecie”, 17 lipca – „Robaczki z zaginionej dżungli”, 24 lipca – „Corgiego. Psiaka królowej”, 31 lipca – „Sekretnego świata kotów”.

W sierpniu w ramach cyklu na ekranie zobaczymy: 7 sierpnia – „Manu. Bądź sobą”, 14 sierpnia – „Praziomek”, 21 sierpnia – „Paskudy. Ugly Dolls”. Ostatnim filmem 28 sierpnia będzie „Agent kot”.

(oprac. jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama