23-letni kierowca mercedesa śmiertelnie potrącił w Trzebosi w powiecie rzeszowskim 47-letnią kobietę. W Rzeszowie kierowca hyundaia na przejściu potrącił dwóch pieszych.

Do obu wypadków doszło w piątek (8 stycznia). W Trzebosi (gm. Sokołów Młp.) wydarzył się ok. godz. 19:00. Jak ustalili policjanci, 23-letni mieszkaniec Trzebosi, który kierował mercedesem vito, jechał w kierunku Łańcuta. Potrącił przechodzącą przez jezdnię 47-letnią pieszą, również mieszkankę Trzebosi.

Mimo reanimacji, kobieta zmarła. Policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Kierujący mercedesem był trzeźwy.

Do wypadku w Rzeszowie doszło około godz. 16:30 przy ul. Krakowskiej. 64-letni kierujący hyundaiem, mieszkaniec Sanoka, jechał prawym pasem w kierunku centrum miasta. Na oznakowanym przejściu potrącił dwoje pieszych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 21-letnia mieszkanka Rzeszowa i 16-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, przechodzili przez przejście dla pieszych z lewej strony na prawą – poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Piesi zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący hyundaiem był trzeźwy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama