Reklama

Tragiczny wypadek w Stobiernej koło Rzeszowa. Kierowca ciężarówki najechał na mężczyznę. W Boguchwale renault zderzyło się z tarpanem honkerem. Dwie osoby ranne.

Do wypadku w Stobiernej (gmina Trzebownisko) doszło po południu. Ok. godz. 14:00 dyżurny policji został powiadomiony, że na terenie jednego z przedsiębiorstw doszło do tragedii. Pod kołami ciężarowego MAN-a zginął mężczyzna.

Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. – Funkcjonariusze zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków oraz ustalają tożsamość ofiary – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Kierowca MAN-a był trzeźwy.

Wieczorem doszło do wypadku na drodze krajowej nr 19 (relacji Rzeszów – Barwinek) w Boguchwale koło Rzeszowa. Wypadek miał miejsce na wiadukcie. Doszło tam do zderzenia renaulta z tarpanem honkerem. Do szpitala trafiły dwie osoby z samochodów uczestniczących w zdarzeniu.

Na miejscu pracowali policjanci i służby ratownicze. Pas ruchu w kierunku Strzyżowa był zablokowany. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 20:00. Obecnie nie ma już utrudnień.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama