Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych. W Kolbuszowej Dolnej zderzyły się dwa samochody. W Chałupkach Dębniańskich w powiecie leżajskim kierowca ciężarowego volvo potrącił rowerzystkę. 

[Not a valid template]

 

Po godz. 10:00 w Kolbuszowej Dolnej na ul. Tarnobrzeskiej na odcinku drogi krajowej nr 9 zderzyły się seat i renault. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca seatem ibizą, 25-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, zderzyła się z jadącym w kierunku Rzeszowa 35-letnim kierowcą renault.

W wyniku zderzenia kierująca seatem i jadący z nią 16-miesięczny chłopiec zostali przewiezieni do szpitala. Dziecko nie odniosło obrażeń, po wykonaniu niezbędnych badań wróciło do domu. Kierowca renault również nie ucierpiał w zderzenia. Badanie wykazało, że obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Po wypadku zablokowany był pas w kierunku Rzeszowa, ruch na tym odcinku DK nr 9 odbywał się wahadłowo. Przez niemal trzy godziny trwały utrudnienia.

Około godz. 10:30 w Chałupkach Dębniańskich kierujący ciężarowym volvo potrącił rowerzystkę. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Na tym odcinku drogi krajowej nr 77 policjanci kierowali ruchem wahadłowo. Utrudnienia trwały do godz. 13:45.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: