Dwa wypadki pod Rzeszowem. Cztery osoby ranne [ZDJĘCIA]

11
Reklama

Trzy kobiety i jeden mężczyzna zostali ranni w dwóch wypadkach, do których doszło w środę rano w Świlczy i Boguchwale.

 

Do wypadku w Świlczy na drodze krajowej nr 94 doszło kilka minut po godz. 6:00.

– 23-letnia kobieta, która kierowała renault twingo, jechała w kierunku w Rzeszowa. Na skrzyżowaniu do miejscowości Woliczka, kobieta zjechała na prawą stronę, następnie skręciła w lewo. Prawdopodobnie zamierzała zawrócić w kierunku Trzciany. W wyniku tego manewru, renault zderzyło się z fordem focusem, którym kierowała 48-letnia kobieta – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

W wyniku zderzenia obu pojazdów kierujące z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Kobiety były trzeźwe. Aby wyciągnąć jedną z nich z samochodu, strażacy z Ochotniej Straży Pożarnej z Trzciany musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Strażacy usunęli drzwi kierowcy, by z auta wyciągnąć uwięzioną kobietę.

Prawie dwie godziny później, przed 8:00, doszło do drugiego wypadku, tym razem w Boguchwale przy ulicy Tkaczowa na drodze krajowej nr 19.

– 64-letni kierujący volkswagenem polo (mieszkaniec powiatu rzeszowskiego) zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wówczas na tył VW najechał renault master, którym kierował 26-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego). W wyniku zderzenia, kierujący i 61-letnia pasażerka VW zostali ranni. Przewieziono ich do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci zakończyli już czynności na miejscu zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu, droga jest już przejezdna – twierdzi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.