Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Jaśle
Reklama

Uwaga, kierowcy! Utrudnienia na drogach wojewódzkich nr 992 i 993 w powiecie jasielskim. W piątek rano doszło tam do dwóch wypadków. 

Około godz. 6:30 na ul. Jasielskiej w Nowym Żmigrodzie (odcinek DW 992) kierująca osobowym oplem zjechała na lewą stronę wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Kierująca oplem trafiła do jasielskiego szpitala. DW 992 jest całkowicie zablokowana. 

Z kolei przed godz. 6:00 w Woli Cieklińskiej kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. DW 993 relacji Nowy Żmigród – Gorlice jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin do czasu wyciągnięcia pojazdu na jezdnię

Policjanci apelują o ostrożność. Na drogach powiatu jasielskiego panują trudne warunki do jazdy. Śliska nawierzchnia utrudnia kierowcom jazdę. W związku z zablokowaniem DW 993, policjanci organizują objazdy.

– Wszystkie samochody jadące w kierunku Nowego Żmigrodu i Dukli będą kierowane na drogę krajową nr 28 w kierunku Krosna – informuje podkom. Piotr Wojtunik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: