Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Do dwóch wypadków doszło w środę w Wólce Niedźwieckiej i Głogowie Małopolskim w powiecie rzeszowskim. Do szpitala trafili 6-letni chłopiec i 19-letni obywatel Ukrainy. 

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 18:00 w Wólce Niedźwiedzkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował toyotą yaris potrąciła 6-letniego chłopca, który wybiegł z posesji.

– Chłopiec karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy – przekazuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Do wypadku w Głogowie Małopolskim doszło około 23:00. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-letni kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił przebiegającego przez jezdnię 19-letniego obywatela Ukrainy. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Pieszy przebiegał na drugą stronę ulicy w miejscu nieoświetlonym i nie miał elementów odblaskowych. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala – przekazuje nadkom. Szeląg. 

Kierowca mitsubishi był trzeźwy, natomiast wstępne ustalenia wskazują, że pod wpływem alkoholu mógł być pieszy.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama