Fot. Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie. Na zdjęciu od lewej: Klaudia Trojniak i Kamila Zając
Reklama

Policjanci z Łańcuta poszukują 16-letniej Kamili Zając oraz 14-letniej Klaudii Trojniak, które są podopiecznymi Domu Dziecka w Rakszawie. Nastolatki zaginęły w środę 20 września.

Jak poinformowała łańcucka policja, Kamila Zając i Klaudia Trojniak w dniu zaginięcia wyszły ok. godz. 7:00 rano do szkoły, ale do niej nie dotarły. Obie nastolatki są teraz poszukiwane przez funkcjonariuszy.

Kamila Zając ma około 160 cm wzrostu, waży 55 kg, ma szczupłą budowę ciała, czarne włosy, farbowane długości do ramion, oczy ciemne, twarz podłużną, nos prosty, niewielki tatuaż na prawym nadgarstku. 16-latka ubrana była w czarną sportową kurtkę, ciemne szare spodnie dżinsowe, buty reebok biało-różowe. Kamila Zając miała ze sobą dużą czarną torebkę.

Z kolei Klaudia Trojniak ma około 175 cm wzrostu, waży 53 kg, ma szczupłą budowę ciała, włosy ciemne długości do ramion, oczy niebieskie, twarz owalną, nos prosty. 14-latka ma widoczny aparat na zęby. Klaudia ubrana była w niebieską sportową bluzę z kapturem, czerwone trampki, przy sobie miała różowy plecak.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionych nastolatek lub mają informacje mogące przyczynić się do ich odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, tel. (17) 249 03 10 lub alarmowy – 997. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.