Dwie osoby ranne w dwóch wypadkach z udziałem czterech samochodów

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do jakich doszło w środę przed południem w Błażowej Dolnej i Rzeszowie.

 

Zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Do pierwszego wypadku doszło tuż przed godz. 9:00 w Błażowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą, 32-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc od Błażowej Górnej w kierunku Błażowej Dolnej, wyprzedzał kilka pojazdów.

– W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku citroenem, który skręcał na prywatną posesję. Ranny został kierujący citroenem, 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – informuje asp. sztab. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kilkanaście minut później doszło do podobnego zdarzenia w Rzeszowie. Na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z al. Niepodległości, 57-letni kierowca toyotą zderzył się z mercedesem. Kierowca mercedesa, 62-letni mieszkaniec Dębicy, z obrażeniami trafił do szpitala.

– Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – dodają rzeszowscy policjanci,  którzy apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama