Reklama

Dwóch 19-latków odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków nieletniemu. Zostali zatrzymani przez przemyskich policjantów pod swoją szkołą, gdy przygotowywali sobie marihuanę do palenia.

W środę około godz. 8:00 policjanci z patrolu zauważyli pod szkołą zaparkowane BMW. W środku był kierowca i dwóch pasażerów. Na widok funkcjonariuszy młodzi mężczyźni zaczęli nerwowo się zachowywać.

Podczas legitymowania przy jednym z nich policjanci znaleźli zawiniątko aluminiowej folii z zawartością zielonego suszu. W BMW policjanci znaleźli kolejne narkotyki.

Dwaj 19-letni mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jak się okazało, trzecim chłopcem był nieletni, którego starsi poczęstowali marihuaną.

Mieszkańcy Przemyśla i powiatu przemyskiego oświadczyli, że przed rozpoczęciem lekcji w szkole postanowili w samochodzie przygotować sobie marihuanę do palenia na przerwie. Obaj usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie i udzielanie narkotyków nieletniemu grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. nie jestem zwolennikiem legalizacji ale jak widzę grozi do 8 lat za palenie jakiejś tam trawy, to mnie krew zalewa. gwalciciel, zlodziej dostanie mniej. polskie prawo wymaga reformy.

Comments are closed.