Zdjęcie: materiały szkoły PROMAR
Reklama

Jeszcze jest czas na zmianę szkoły. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR w Rzeszowie otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych.

W dwóch ostatnich tygodniach sierpnia wszyscy będą mogli odwiedzić szkołę, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją oraz przekonać się, czy ta placówka jest odpowiednia dla ich dziecka.

Co odróżnia PROMAR od innych szkół?

– dwujęzyczność, czyli zwiększona liczba godzin języka angielskiego, zajęcia z native speakerem, przedmioty nauczane częściowo po angielsku, angielski używany na spacerze, stołówce i świetlicy;

– małe klasy (maksymalnie 14 osób);

– pozytywny program wychowawczy;

– dobre wyniki nauczania. Tegoroczni absolwenci uzyskali wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty: 81,33% z języka polskiego, 84,00% z matematyki i 98,75% z języka angielskiego.

A jak widzą szkołę rodzice?

Zapytani o opinię, rodzice podkreślają przede wszystkim to, że po Dwujęzycznej Szkole Podstawowej PROMAR ich dziecko płynnie mówi po angielsku i jest dobrze przygotowane do szkoły średniej. Zauważają też, że w porównaniu z dziećmi znajomych, ich dzieci są bardziej pewne siebie, ciekawe świata i nie boją się zadawać pytań.

Kiedy można zmienić szkołę?

Jest jeszcze sporo czasu, aby poznać szkołę, przeanalizować za i przeciw, wyrobić sobie własne zdanie i przenieść dziecko przed 1 września. Nauczyciele czekają na zainteresowanych w drugiej połowie sierpnia – wystarczy zadzwonić do szkoły i się umówić, telefon: 17 860 15 60.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej PROMAR-u

Reklama