Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego, które odbędzie się 7 maja. Tym razem będzie dotyczyło spektaklu pt. „Kiedy byłem małym chłopcem” Tomasza Mana.

Spektakl rozpocznie się o godz. 18:00 w Klubokawiarni przy wejściu do Podziemnej Trasy Turystycznej. Tuż po nim, odbędzie się dyskusja z udziałem aktorów, a także gości specjalnych: brata Tadeusza Nalepy Czesława oraz basisty zespołów Blackout i Breakout Piotra Nowaka. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Radia Rzeszów Adam Głaczyński. 

Bilety w cenie 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) + 1 zł za udział w DKT. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja. W tej sprawie można pisać pisać do Biura Obsługi Widza: bilety@teatr-rzeszow.pl lub dzwonić na numer: 17 853 22 52, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

„Kiedy byłem małym chłopcem” to historia koncertu, którego nie było… Muzyczny spektakl przedstawia powstały w wyobraźni reżysera przełomowy moment w karierze Tadeusza Nalepy i założonej przez niego grupy Breakout.

Jakie uczucia towarzyszyły młodym ludziom, którzy odmienili polską muzykę? Jakie trudności napotkali na swojej drodze? Sztuka Tomasza Mana to oparta na wątkach biograficznych opowieść o młodych latach ojca polskiego bluesa. Spektakl o potrzebie wolności i miłości – do kobiety, muzyki, ludzi i rodzinnego miasta.

W spektaklu, którego premiera odbyła się 27 kwietnia, grają: Małgorzata Pruchnik-Chołka, Michał Chołka, Marcin Marzec (gościnnie), Paweł Leniart (perkusja).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: