Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Masz pomysły na wystawę, koncert, spotkanie, szkolenie, happening, ale nie jesteś członkiem żadnej organizacji i brakuje ci fachowej porady, a przede wszystkim pieniędzy? Rzeszowski Inkubator Kultury ci pomoże.

RIK działa przy Estradzie Rzeszowskiej. Do niedzieli (12 lutego) czeka na projekty kulturalne w trwającym konkursie „DziałajMY”. Zdobyć można maksymalnie 2000 zł. Łączna pula pieniędzy do podziału to 20 tys. zł. RIK pomoże w realizacji projektów. 

Zasady konkursu (regulamin) są bardzo proste. O dotację może ubiegać się minimum trzyosobowa grupa osób pełnoletnich, które od 1 maja do 30 listopada 2023 roku w sferze kultury zaproponują coś ciekawego mieszkańcom Rzeszowa. 

– Nie trzeba przy tym wnosić żadnego finansowego wkładu własnego. Liczą się za to kreatywne pomysły – zachęca do udziału w konkursie Estrada Rzeszowska. Rzeszowski Inkubator przewiduje, że wsparcie finansowe otrzyma 10 projektów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nabór wniosków (formularz) trwa do 12 lutego, do 00:00. Należy go przesłać na adres:
kontakt@inkubatorkultury.eu. Pod tym mailem można zadawać też pytania lub wybierając nr: 503 008 989. RIK zorganizuje spotkanie. Termin ogłosi na swoim facebookowym profilu.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama