Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Turniej FIFA 2018, turniej „Just Dance” 2018, zawody w tenisa stołowego, ścianka wspinaczkowa oraz zabawy i animacje sportowe – takie atrakcje czekają na najmłodszych, którzy w niedzielę (3 czerwca) przyjdą do Centrum Handlowego Plaza Rzeszowa. 

Dzień Dziecka w Plazie organizowany jest pod hasłem „Dzieciaki sporciaki”. Łączy to, co dzieci lubią najbardziej, czyli gry komputerowe i aktywność fizyczną. W niedzielę od 12:00 do 18:00 na wszystkie dzieci czekać będzie wiele atrakcji sportowych. Będzie można wziąć udział w turnieju tenisa stołowego i zawodach na ściance wspinaczkowej. Na dzieci czekać będą także ciekawe zabawy i animacje sportowe.

Główną atrakcją imprezy „Dzieciaki sporciaki” będzie jednak turniej FIFA 2018 oraz turniej „Just Dance”. W zawodach uczestniczyć mogą wszystkie dzieci. Turniej FIFA 2018 zorganizowany zostanie w wyjątkowo zaaranżowanej strefie multimedialnej. Mecze na konsolach Sony PlayStation 4 będzie mogło rozgrywać aż sześciu zawodników równocześnie. Najlepsi zawodnicy w nagrodę otrzymają specjalne vouchery na zakupy w Plazie oraz drobne upominki ufundowane przez najemców Centrum.

Drugi ciekawy turniej to JUST Dance 2018. Zasady turnieju będą jasne i przejrzyste dla wszystkich uczestników. Aby wygrać, należy znaleźć się na pierwszym miejscu rankingu końcowego. W tym turnieju do wygrania będą również specjalne vouchery na zakupy w Plazie. 

Szczegóły oraz program imprezy na www.plazarzeszow.pl i Facebook.com/PlazaRzeszow

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: