Dlaczego samowystarczalna? Główne założenia były proste. Zbudować osiedle, na którym mieszkańcy będą mogli wszystkie najpotrzebniejsze sprawy załatwić na miejscu. 

– Staraliśmy się dobrać najemców i kupujących w taki sposób, aby wybrać dla nich odpowiedni lokal oraz żeby poszczególne firmy się wzajemnie uzupełniały. Wykonanie wymagało trochę wysiłku, ale – jak zapewnia deweloper – udało się to zrobić.

Efektami przyjętej strategii mieszkańcy cieszą się na co dzień. Dzielnica Parkowa to chyba jedyne takie nowe osiedle w Rzeszowie, gdzie w obrębie zaledwie kilkudziesięciu metrów od wyjścia z budynku można skorzystać z:

  • prywatnej przychodni 
  • osiedlowej piekarni 
  • restauracji 
  • sklepu spożywczego 
  • różnych salonów beauty.  

Deweloper wskazuje, że zadbał o to, aby było to miejsce, w którym wśród sąsiadów i przyjaciół można złapać oddech, napić się aromatycznej kawy, kupić świeże pieczywo oraz odpocząć przy pysznym obiedzie i świetnej muzyce granej na żywo w restauracji.

Na osiedlu można też zadbać o własne zdrowie, odprężyć się w salonach beauty i wysłać dziecko do przedszkola. Brzmi dobrze, prawda?

Jak obecnie wygląda osiedle?

Dzielnica Parkowa, to nie tylko wyjątkowa przestrzeń do wypoczynku w domowym zaciszu. Zdjęcia udostępnione przez dewelopera przedstawiają jak obecnie wygląda dzielnica. 

Jak dzielnica będzie wyglądać po rozbudowie?

Jeżeli chodzi o rozbudowę osiedla to obecnie realizowane są mieszkania z czwartego etapu inwestycji.

W budynkach oznaczonych roboczo numerami 5 i 6 postawiono na mieszkania z dużymi tarasami, dobrym doświetleniem oraz metrażami dostosowanymi do potrzeb każdego klienta.

– Mamy praktycznie każdy typ mieszkań. Od małych przez średnie, po widokowe apartamenty z przestronnymi tarasami na najwyższych kondygnacjach – zapewnia deweloper.

Jeżeli poszukujecie więcej informacji, znajdziecie je tutaj: www.DzielnicaParkowa.pl 

lub pod numerem telefonu: 782005005

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama