Zdjęcie: Estrada Rzeszowska
Reklama

Zdrowe koktajle, kwiaty, a także kosmetyki otrzymają kobiety podczas swojego święta 8 marca w Rzeszowie. Tego dnia przez dwie godziny ulicami miasta będzie jeździł specjalny autobus na trasie linii „0”. Podróż umili muzyka na żywo.

W Dzień Kobiet, od godz. 7:00 do 9:00, w Rzeszowie będzie kursował specjalny autobus pełen atrakcji. Przejazdy będą bezpłatne, a podróżni będą częstowani zdrowymi koktajlami, przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Kobiety otrzymają też m.in. kwiaty, a także kosmetyki marki Sylveco. 

To nie jedyne atrakcje w Dzień Kobiet w Rzeszowie. W Rzeszowskich Piwnicach o 19:30 odbędzie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami z poczęstunkiem i lampką wina. Spacer potrwa około 2 godzin. Trasę pokonacie przy delikatnym świetle a przez historię miasta, jak i samych piwnic przeprowadzi was przewodnik. Bilety w cenie 30 zł – TUTAJ

O godz. 20:00 natomiast, także w Rzeszowskich Piwnicach, zaplanowany jest bezpłatny maraton fitness z Karoliną Majdan-Solecką z Rock’n’Fitness. 

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama