Zdjęcie: CH Plaza

Dekoracje do domu, wyroby z drewna i filcu, ceramika artystyczna i produkty regionalne – to będzie można kupić w sobotę (23 maja) w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza.

W sobotę w Plazie odbędzie się kiermasz z okazji Dnia Mamy. Plaza organizuje wydarzenie wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Kiermasz rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 17:00. Stoiska będzie można odwiedzać w atrium Plazy.

Dla klientów przygotowane zostaną produkty przygotowane przez podmioty ekonomii społecznej na stałe współpracujące z Plazą, m.in. rękodzieło artystyczne, dekoracje do domu, wyroby z drewna i filcu, ceramika artystyczna i produkty regionalne.

Wyjątkowość kiermaszu podkreślać będą wyjątkowi sprzedawcy. To uczestnicy podkarpackich warsztatów terapii zajęciowych, centrów integracji społecznej, zakładów aktywności zawodowej czy spółdzielni socjalnych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Dochód ze sprzedaży wszystkich produktów zostanie przeznaczony na cele społeczne realizowane przez wystawców – wyjaśnia Katarzyna Szewerniak-Pawlak, menedżer ds. marketingu w rzeszowskiej Plazie. 

Podczas kiermaszu będą obowiązywały wytyczne sanitarno-epidemiologiczne dotyczące dezynfekcji, zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego. Program imprezy znajdziecie na stronie www.plazarzeszow.pl i na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama