Rozważasz poprawienie urody w salonie medycyny estetycznej? Zastanawiasz się, jakie zabiegi możesz wykonać o tej porze roku? A może myślisz o zabiegu transplantacji włosów? Przyjdź 6 listopada do rzeszowskiego Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji.

Podczas Dni Piękna bezpłatnych konsultacji udzielą: lek. Aleksandra Szczepańska, specjalista medycyny estetycznej oraz lek. Renata Celarek, która wykonuje zabiegi transplantacji włosów.

– Jesień to najlepsza pora na wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Podstawowym powodem jest mniejsze nasłonecznienie, a to konieczność przy wykonywaniu niektórych zabiegów. W tym okresie wiele z nas potrzebuje zadbać również o skórę z powodu intensywnego okresu wakacyjnego. Tak jest m.in. w przypadku przebarwień lub nadmiernie wysuszonej cery – wyjaśnia Aleksandra Szczepańska.

W ramach organizowanych Dni Piękna można skorzystać również z bezpłatnych konsultacji lek. med. Renaty Celarek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Zabieg przeszczepów włosów to obecnie jedyna skuteczna i trwała metoda uzupełniania ubytków. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu można wrócić od razu do domu. Co najważniejsze – nie ma potrzeby stosowania żadnych opatrunków lub bandaży – wyjaśnia Renata Celarek.

Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji 6 listopada, wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie, tel. 886 606 880. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama