Zdjęcie: Pixabay

Marta Półtorak, prezes Marma Polskie Folie; Bartosz Skwarczek, prezes i współzałożyciel G2A, oraz Marek Broda – dyrektor operacyjny SALESmanago będą gośćmi specjalnymi dzisiejszego (15 lutego) StartUp Mixera w Rzeszowie.

StartUp Mixer odbędzie się w Grand Hotelu o godz. 17:00. Organizatorem wydarzenia są Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki  i Zarządzania w Rzeszowie oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszowa.

Lutowa edycja połączona będzie z Galą finałową konkursu o tytuł Najlepsza Młoda Firma 2016. Gośćmi specjalnymi spotkania będą Marta Półtorak, prezes Marma Polskie Folie; Bartosz Skwarczek,  prezes i współzałożyciel G2A, oraz Marek Broda, dyrektor Operacyjny i członek zarządu SALESmanago.

Głównym celem StartUp Mixera jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych osób oraz wymiana doświadczeń z przedstawicielami środowisk biznesowych. Podczas spotkania swoje pomysły biznesowe zaprezentują również początkujący przedsiębiorcy, którzy powalczą o tytuł Najlepsza Młoda Firma 2016.

W trakcie Finałowej Gali zaprezentują się trzy startupy, które zwyciężyły podczas organizowanych w 2016 roku Startup Mixer’ów:

– IOD Engineering – startup realizuje projekty inżynieryjne, projektuje urządzenia przemysłowe, tworzy rozwiązania technologiczne do motorsportu z wykorzystaniem metod projektowania 3D.

– SmartBox – startup tworzy system smarthouse zwiększający komfort i bezpieczeństwo użytkowników domowych. Służy głównie do zarządzania energią elektryczną w domu. Jest w stanie sterować każdym urządzeniem elektrycznym w domu. Urządzenie może być sterowane z dowolnego miejsca, co więcej nie wiąże się z wysokimi kosztami dla użytkownika.

– CzajkaCzajka – mała, autorska pracownia, w której powstają głównie torby i plecaki ze skór naturalnych i innych, wysokiej jakości materiałów.

Dzisiejszy Startup Mixer to przede wszystkim ciekawe prelekcje gości specjalnych, prezentacje pomysłów biznesowych oraz mnóstwo inspiracji dla młodych, otwartych ludzi, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z własnym biznesem.

Spotkanie będzie także doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych działań w dziedzinie przedsiębiorczości oraz wyciągnięcia wniosków i  wyznaczenia ścieżki rozwoju na przyszłość. Wstęp na StartUp Mixer jest bezpłatny.

PROGRAM SPOTKANIA

– 17:00 – 17:30 – Rejestracja uczestników

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 17:30 – 17:40 – Przywitanie gości

– 17:40 – 18:20 – Rozmowa z gośćmi specjalnymi: Martą Półtorak, oraz Bartoszem Skwarczkiem

– 18:20 – 18:40 – „Od 0 do 30 mln złotych. Jak w 5 lat zbudowaliśmy od zera system, firmę i rynek Marketing Automation w Polsce” Marek Broda

– 18:40 – 19:00 – Przerwa kawowa

– 19:00 – 19:40 – Prezentacja startupów biorących udział w konkursie na Najlepszą Młodą Firmę 2016 tj. IOD Engineering, SmartBox oraz CzajkaCzajka.

– 19:40 – 19:50 – Ubezpieczenia na życie. Konieczność czy fanaberia? – Aviva Marek Cyrkiel

– 19:50 – 20:00 – Ogłoszenie wyników i przyznanie tytułu Najlepsza Młoda Firma 2016

– 20:00 – 20:15 – Występ muzyczny Acoustic Space

– 20:15 – Networking/kolacja

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama