Reklama

Z ofertami pracy 60 firm będzie można zapoznać dzisiaj (27 października) na Uniwersytecie Rzeszowskim podczas Absolvent Talent Days. Gwiazdą będzie Łukasz Jakóbiak.

Podczas Absolvent Talent Days będzie można także wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach career building. ATD to największe wydarzenie poświęcone karierze studentów i absolwentów w Polsce.

Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże kontakty zawodowe oraz weźmie udział w debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji.

Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl. ATD w Rzeszowie odbędzie się po raz pierwszy. W poprzednich pięciu edycjach, które odbyły się w ośmiu miastach, uczestniczyło ponad 35 tysięcy osób i 550 firm.

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń.

To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 60 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Gwiazdą Łukasz Jakóbiak i KatOsu

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich.

Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak, twórca i prowadzący internetowy talk show 20m2.

Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Z kolei KatOsu – wizażystka i vlogerka, opowie o tym, jak znalazła pomysł na siebie bez wychodzenia z domu.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

ATD rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 17:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama