Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News. Magdalena Andres
Reklama

Są w podobnym wieku, mają niebywałe talenty i pochodzą z Rzeszowa. Już dziś 2 grudnia Magdalenę Andres oraz Kamila i Krystiana Kłeczków zobaczymy w finale 10. edycji „Mam Talent”. Kto jest waszym faworytem?

Już o godz. 20:00  na antenie TVN w programie „Mam Talent!” o  300 tys. zł powalczy 10 osób, w tym dwóch reprezentantów Rzeszowa: 25-letni Krystian i Kamil Kłeczkowie (bliźniacy) oraz 24-letnia Magdalena Andres.

Przed dzisiejszym finałem naszym reprezentantom towarzyszą różne emocje. Magdalena mówi o sporej dawce nerwów. – Staram się skupić na finale, ale jest sporo rzeczy, które mnie rozpraszają. Cieszę się, że w jury pojawi się Kuba Wojewódzki. Bardzo go cenię i miło mi będzie posłuchać jego opinii – przekazuje Rzeszów News Magdalena Andres.

–  Raczej nie liczę na wygraną. Zdaję sobie sprawę ze sporej konkurencji, która jest na wysokim poziomie – dodaje.

Bracia Kłeczkowie do finału podchodzą nieco spokojniej. Są bardziej podekscytowani i nie do końca pewni jak jury i widzowie zareagują na ich występ.

W swoim półfinale nie spodziewaliśmy się, że awansujemy do finału, a co dopiero, że wygramy cały odcinek. Nigdy nie myśleliśmy, że będziemy dla ludzi motywacją w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zobaczyli, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Niektórzy stawiają nas w roli faworytów. My jednak dystansujemy się od tego i skupiamy się na tym, aby jak najlepiej się zaprezentować i zdobyć wasze serca – informuje Rzeszów News Krystian Kłeczek.

Zdjęcie: Mirosław Sosnowski / TVN

A co zrobią z nagrodą nasze rzeszowskie talenty, jeśli uda im się wygrać 10. edycję „Mam Talent!”. Magdalena ma w planach rozpocząć pracę nad swoją debiutancką płytą oraz koncertowanie.

Bracia Kłeczkowie z kolei już od jakiegoś czasu myśleli o tym, aby otworzyć własną szkołę gimnastyki sportowej. Pieniądze z wygranej w „Mam Talent!” na pewno pomogłoby w realizacji tych planów. 

Przypomnijmy, że bracia-bliźniacy są policjantami. Akrobatykę trenują od 7. roku życia. Przez pierwsze 4 lata bliźniacy zajmowali się akrobatyką na planszy. Później zmienili dyscyplinę na skoki na trampolinie, które trenują od 18 lat.

Bliźniacy są wielokrotnymi mistrzami Polski w skokach synchronicznych i indywidualnych, zdobywcami 5. miejsca podczas Pucharu Świata w Hiszpanii oraz uczestnikami Mistrzostw Europy.

Z kolei w życiu Magdaleny Andres, wokalistki o głosie podobnym do Amy Winehouse, przed którą Małgorzata Foremniak padła na kolana, od małego była muzyka. Magda wychowywała się wśród kolekcji winylowych i kompaktowych płyt taty, który też nierzadko zabierał ją również na różnego rodzaju koncerty.

Magda swój głos ćwiczyła, gdy rodzice wychodzili do pracy. Gdy udało jej się pokonać pierwszą tremę, zapisano ją do prywatnej rockowej szkoły muzycznej. Jej muzyczne pasje zaowocowały tym, że kilka lat temu założyła swój zespół metalowy, który jednak się rozpadł w wyniku nieporozumień muzyków. 

Magda zrezygnowała z lekcji wokalu, przez pół roku mieszkała w Anglii, gdzie na własną rękę zaczęła śpiewać inaczej niż wcześniej. Przestała zdzierać gardło, by śpiewać bardziej jak Amy Winehouse.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama