Zdjęcie: Materiały prasowe

„Sytuacja geopolityczna Polski w kontekście najnowszych wydarzeń” – to temat podkarpackiego Klubu Obywatelskiego, który dzisiaj (26 marca) odbędzie się w hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Gościem będzie dr Maciej Milczanowski.

Klub Obywatelski to inicjatywa podkarpackiej Platformy Obywatelskiej. Tym razem gościem KO będzie dr Maciej Milczanowski, były żołnierz 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, uczestnik misji ONZ na Wzgórzach Golan 1997-1998, Sił Koalicji w Iraku 2005-2006.

Dr Milczanowski jest liderem Centrum Zimbardo ds. Rozwiązywania Konfliktów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, trenerem w Projekcie Bohaterskiej Wyobraźni prof. Zimbardo, absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności w Zegrzu, Akademii Obrony Narodowej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dr Maciej Milczanowski jest ponadto stypendystą Hoover Institution w Uniwersytecie Stanforda, ekspertem Fundacji Pułaskiego. Specjalizuje się w polityce międzynarodowej i bezpieczeństwa, polityce USA na Bliskim Wschodzie i w Europie, psychologii społecznej, historii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Obecnie dr Milczanowski prowadzi badania nad strategią i przywództwem w czasie operacji „Iracka Wolność” Sił Koalicji w Iraku. Dr Milczanowski jest autorem książek, artykułów naukowych i popularnonaukowych, prowadzi też popularnego bloga #StratLider. Ostatnia książka dr. Milczanowskiego to „Taktyka, strategia i przywództwo Aleksandra Wielkiego”.

Spotkanie z dr. Maciejem Milczanowskim rozpocznie się o godz. 17:00 w hotelu Prezydenckim (ul. Podwisłocze 48). Wstęp bezpłatny.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama