Dzisiaj mecz Polski z Senegalem. Kibice z Rzeszowa są w Rosji [ZDJĘCIA, VIDEO]

Atmosfera wokół całych mistrzostw jest niesamowita, ludzie bardzo gościnni i pomocni – mówią rzeszowscy kibice, którzy pojechali do Rosji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. 

 

Dzisiaj (19 czerwca) Polacy rozegrają swój pierwszy mecz na mundialu. Ich przeciwnikiem będzie Senegal. Mecz rozpocznie się o 17:00 na stadionie w Moskwie, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywa Spartak. 

Do Moskwy pojechał 24-letni Kacper Gardziała z Rzeszowa, autor strony „Okiem Kibica”.

„W Moskwie jestem od niedzieli wieczorem, przyleciałem z Budapesztu sam, ale na miejscu mamy już zorganizowaną grupę osób z całej Polski m.in również z Rzeszowa, która rozpoczęła planowanie swojego pobytu w stolicy Rosji już kilka miesięcy temu” – napisał do nas Kacper i przesłał nam kilka zdjęć z Rosji. 

„Od rana na Placu Czerwonym zbiera się mnóstwo osób z Polski, które do godziny 14:00 będą pokazywać swoją kibicowską siłę w centralnym miejscu Moskwy. Następnie wyruszamy pod stadion Spartaka. Atmosfera wokół całych mistrzostw jest niesamowita, ludzie bardzo gościnni i pomocni” – opisuje Kacper Gardziała. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Pod względem ilościowym zdecydowanie wygrywają kibice z Ameryki Południowej, których jest tutaj mnóstwo. Organizacja turnieju na najwyższym poziomie i nie ma żadnych problemów z m.in. transportem czy dotarciem do głównych atrakcji mundialowych” – napisał Kacper. 

Jego szczegółową relację z pobytu w Rosji podczas mundialu możecie znaleźć na blogu „Okiem Kibica” na Facebooku oraz na Instagramie. Kacper zapowiada, że będzie również na na niedzielnym meczu Polaków z Kolumbią w Kazaniu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama