Fot. Materiały prywatne. Na zdjęciu Dagny Cipora z z braćmi Mroczkami - Marcinem i Rafałem

Gdy się kobieta bierze za bliźniaków, to potem ląduje w popularnym serialu. Rzeszowską aktorkę Dagny Ciporę już dziś 2 listopada wieczorem zobaczymy w „O mnie się nie martw” u boku braci Mroczków – Rafała i Marcina. 

Dagny Ciporę z rzeszowskiego Teatru im. W. Siemaszkowej kochamy m.in. za rolę „Wandy” z „Wenus w futrze” w reżyserii Jana Nowary, czy „Nawal” w „Pogorzelisku” Cezarego Ibera. Od dzisiejszego wieczora kochać ją będziemy także za rolę… „Marleny” w serialu „O mnie się nie martw”. Występ aktorki w popularnym serialu zapowiadaliśmy TUTAJ

„Czy są tutaj jacyś fani serialu „O MNIE SIĘ NIE MARTW”? Jeśli tak, to zapraszamy razem z Aleksandra Adamska [serialowa „Sylwia” – przyp. red.] przed telewizory na premierę dzisiejszego odcinka” – napisała na swoim Facebooku Dagny Cipora.

Przed premierowym odcinkiem możemy napisać tylko tyle, że Dagny serialowy „trójkącik” będzie tworzyła z najbardziej popularnymi bliźniakami w polskim show-biznesie – Rafałem i Marcinem Mroczkami. Ci mają wcielić się w rolę Romka i Remka, który będą walczyć o prawo do opieki nad dziećmi Marleny, która jest żoną jednego i… kochanką drugiego bliźniaka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aby dowiedzieć się, jak zakończy się ta historia koniecznie musicie usiąść dziś przed telewizorem o godz. 20:45 i włączyć TVP 2.

(jg)

Zdjęcie: Materiały prywatne. Na zdjęciu Dagny Cipora (po lewej) z Aleksandrą Adamską

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama