Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Nie w Empiku, nie w hotelu Grand, a w hotelu Bristol odbędzie się dzisiaj (15 listopada) w Rzeszowie spotkanie z Tomaszem Lisem, redaktorem naczelnym tygodnika “Newsweek”.

O kolejnej zmianie miejsca spotkania z Lisem poinformował nas Kuba Karyś, szef podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji, który jest organizatorem wizyty naczelnego “Newsweeka” w Rzeszowie. – Przyczyny techniczne – tłumaczy Karyś.

Co się za tym kryje? Pobyt w Grandzie prezydenta RP Andrzeja Dudy, który w środę wieczorem przyjechał do Rzeszowa na rozpoczęty w czwartek Kongres 590 w Jasionce. Duda jest jego honorowym patronem. 

Nie zmienia się godzina spotkania z Tomaszem Lisem – 18:00. Hotel Bristol znajduje się na rzeszowskim Rynku. Pierwotnie spotkanie z Lisem miało się odbyć w Empiku w Galerii Rzeszów, potem przeniesiono je do hotelu Grand, a teraz do Bristolu.

Tomasz Lis w Rzeszowie będzie promował swoją autobiografię „Historia prywatna”. Lis jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, współtworzył „Fakty” w TVN ” i „Wydarzenia” w Polsacie. Od 2012 roku jest naczelnym “Newsweeka”.

Wstęp na spotkanie z Lisem jest bezpłatny. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

24 KOMENTARZE

  1. Moja mama ma cała szufladę medali i oznaczeń, bo dużo dobrego dla ludzi zrobiła, ale o niej nie napiszą, bo to teraz niemodne . Może jakby jakiegoś araba z rodziną przyjęła, to by bohaterką była… Cóż, jakie czasy, tacy bohaterowie…

  2. A dlaczego: “Kolejna zmiana miejsca spotkania przez Andrzeja Dudę” czyżby pierwsza zmiana miejsca spotkania, też była przez Prezydenta RP?
    Hotel Grand taki niesolidny, czy organizator taki niezaradny?

  3. Owszem, oraz Dziewięć Wiktorów, w tym Super Wiktor w 2006, tytuł Dziennikarza Roku w latach 1999, 2007 i 2009, laureat konkursu Telekamery w latach 2002 za „Fakty” i w 2006 za „Co z tą Polską?”, laureat Nagrody Kisiela w 2005 (to nie jest ? ”byle jaka” nagroda) a 30 maja 2014 został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski 🙂

  4. zapewne chodzi ci o glistę ludzką, musisz udać się do lekarza, czeka cię seria bolesnych zastrzyków a jeśli jesteś z pisu to kuracja może nie przynieść efektu

Comments are closed.