Zdjęcie: Materiały prasowe

Nie w Empiku, nie w hotelu Grand, a w hotelu Bristol odbędzie się dzisiaj (15 listopada) w Rzeszowie spotkanie z Tomaszem Lisem, redaktorem naczelnym tygodnika „Newsweek”.

O kolejnej zmianie miejsca spotkania z Lisem poinformował nas Kuba Karyś, szef podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji, który jest organizatorem wizyty naczelnego „Newsweeka” w Rzeszowie. – Przyczyny techniczne – tłumaczy Karyś.

Co się za tym kryje? Pobyt w Grandzie prezydenta RP Andrzeja Dudy, który w środę wieczorem przyjechał do Rzeszowa na rozpoczęty w czwartek Kongres 590 w Jasionce. Duda jest jego honorowym patronem. 

Nie zmienia się godzina spotkania z Tomaszem Lisem – 18:00. Hotel Bristol znajduje się na rzeszowskim Rynku. Pierwotnie spotkanie z Lisem miało się odbyć w Empiku w Galerii Rzeszów, potem przeniesiono je do hotelu Grand, a teraz do Bristolu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tomasz Lis w Rzeszowie będzie promował swoją autobiografię „Historia prywatna”. Lis jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, współtworzył „Fakty” w TVN ” i „Wydarzenia” w Polsacie. Od 2012 roku jest naczelnym „Newsweeka”.

Wstęp na spotkanie z Lisem jest bezpłatny. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama