Zdjęcie: Tomasz Ciurko / Rzeszów News
Reklama

Uwaga, kierowcy! W związku z wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, dzisiaj (11 sierpnia) niedostępny jest parking przy rzeszowskiej hali Podpromie. 

W środę metę trzeciego etapu Tour de Pologne zaplanowano w Rzeszowie przy alei Cieplińskiego. Organizatorzy przewidują, że kolarze będą finiszować ok. godz. 18:30-18:40. Na ulicach Rzeszowa pojawiają ok. 18:17. 

W związku z TdP część ulic w Rzeszowie zamknięto. Do godz. 21:00 zamknięte będą ulice Lisa Kuli i Cieplińskiego. Z kolei od 14:00 do 20:00 będą zamknięte ulice: Plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy – połowa jezdni (ruch w dwóch kierunkach, jezdnią w kierunku Armii Krajowej), Podwisłocze, Kopisto, Most Zamkowy i Kilara.

Od 17:00 do 19:00 będą zamknięte drogi i ulice: w Malawie (droga 1395R, droga 1396R, droga 1397R) oraz w Rzeszowie (ul. Słocińska, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Paderewskiego, ul. Witolda, ul. Niemierskiego, al. Niepodległości, al. Kopisto).

Przez cały dzień niedostępny będzie też parking przy hali Podpromie. – Byłby problem z wydostaniem się, jeżeli ktoś np. chciałby auto zostawić ok. 13:00. To sytuacja wyjątkowa. Przepraszamy za niedogodności. Po przejeździe kolarzy, jak najszybciej rozpoczniemy przywracanie ruchu – mówi Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa. 

Szczegółowo o utrudnieniach w ruchu możecie przeczytać TUTAJ, a informacje o zmianie tras miejskich autobusów znajdziecie TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: