Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

– Od ponad dwóch miesięcy nikt ze służb miejskich nie zwraca uwagi na dziurę w jezdni przy ul. Kozienia w Rzeszowie – alarmuje jeden z naszych Czytelników.

O powiększających się dziurach w nawierzchni jezdni ulicy Kozienia, biegnącej wzdłuż hipermarketu Tesco, poinformował nas pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News.

„Od ponad dwóch miesięcy nikt ze służb miejskich nie zwraca uwagi na dziurę w jezdni, która stanowi zagrożenie dla pojazdów, a także dla pieszych. Odłamki asfaltu rozpryskiwane są po chodniku przez koła samochodów wpadających w dziurę. Może na skutek Państwa interwencji ktoś z miasta nareszcie otworzy się na ten problem, bo jak widać, służby w dalszym ciągu śpią snem zimowym” – napisał pan Piotr.

W tej sprawie zwróciliśmy o interwencję do Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Dominik Lasek z MZD, poinformował nas, że część działek wchodzących w skład ulicy Kozienia, należy do Tesco. – Utrzymanie ulicy należy do właściciela – twierdzi Lasek.

Po naszej interwencji MZD zwrócił się z oficjalnym pismem do Tesco o naprawę drogi. Drogowcy oczekują również od firmy podania terminu wykonania prac.

Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Pan Piotr / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.