W najbliższą niedzielę (11 grudnia) wolontariusze Podkarpackiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzeszowie poprowadzą warsztaty, jak wykonać świąteczne dekoracje. Warsztaty są bezpłatne.
Zajęcia poprowadzą Marina z Hiszpanii, Soaed z Włoch, Samuel ze Słowacji i Jeisy z Francji. Niedzielne warsztaty trwają 1,5 godziny i rozpoczną się w dwóch turach: o godz. 10:00 i 12:00 w PCEE przy ul. Lubelskiej 28/4.
Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenie należy wysłać na adres: ekoskop@ekoskop.rzeszow.pl. W każdej turze może wziąć udział 12 dzieci z opiekunami.
(ak)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
Reklama



![Pościg za 20-latkiem. Był pijany, brał narkotyki i wjechał samochodem w dom [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/dachowanie-tuczempy4-218x150.jpg)

![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)





























![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)









