Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Centrum Handlowe Plaza wprowadziło kolejne ułatwienia dla mieszkańców Rzeszowa. W Punkcie Obługi Mieszkańców postawiono fotobudkę do ekspresowego wykonywania zdjęć do dokumentów.

W rzeszowskiej Plazie przy al. Rejtana od ponad dwóch lat działa Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa. Można w nim załatwić różne sprawy urzędowe, m.in. wyrobić dowód osobisty, dowód rejestracyjny, czy prawo jazdy.

W Punkcie można się również zameldować na pobyt stały lub czasowy oraz wymeldować, a także uzyskać numer PESEL oraz zarejestrować auto i zgłosić jego sprzedaż.

POM-y rzeszowskiego magistratu w galeriach handlowych to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Punkty działają także w innych rzeszowskich galeriach: Nowy Świat, Millenium Hall i b1 (dawny Real). POM jest również biurem podawczym Urzędu Miasta.

Niedawno przy POM-ie w Plazie ustawiona została nowoczesna fotobudka. Dzięki urządzeniu klienci POM na miejscu mogą wykonać ekspresowe zdjęcia np. do dowodu osobistego.

– Pozwoli to na kompleksowe załatwienie wszystkich spraw urzędowych w jednym miejscu – poinformowała Katarzyna Szewerniak z biura marketingu CH Plaza Rzeszów.

Fotobudka w Plazie jest pierwszym takim rozwiązaniem na Podkarpaciu i ma maksymalnie ułatwić korzystanie z usług POM. Komplet zdjęć kosztuje 15 zł.

Punkt znajduje się pierwszym piętrze Plazy. Jest czynny sześć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty od 10:00 do 18:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.