Zdjęcie: Materiały organizatora

Są w Europie drużyny, na których pojedynek czeka się całymi miesiącami, których starcie elektryzuje absolutnie wszystkich kibiców piłkarskich na starym kontynencie. Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że chodzi o dwa legendarne zespoły: Real Madryt i FC Barcelona.

Helios Sport to wyjątkowy projekt skierowany do kibiców ceniących sobie najwyższe sportowe emocje przeżywane w komfortowych w warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.

Po druzgocącej październikowej porażce Realu na Camp Nou czas na rewanż. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że „Królewscy” zrobią wszystko, aby zrehabilitować się w oczach swoich kibiców za dotkliwą przegraną – aż 5:1. Jednak czy to wystarczy?

Obecnie przewaga punktowa ekipy Ernesto Valverde jest na tyle bezpieczna, że to „Blaugrana” wystąpi na Santiago Bernabeu w roli faworyta. Pamiętajmy jednak, że ostatecznie to boisko zweryfikuje, kto w tym dniu będzie lepszy… Jedno jest pewne, nie zabraknie emocji i walki. Panie i Panowie, sieć kin Helios zaprasza na „El Clásico”!

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Już w najbliższą sobotę w wybranych kinach Helios Widzowie będą mogli doświadczyć piłkarskich emocji sięgających zenitu. Nie ma mowy o „odstawianiu nogi” i braku walki do ostatniego gwizdka. Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/el_clasico oraz w kasach wybranych kin Helios w całej Polsce. Ole!

W Rzeszowie „El Clásico” będzie transmitowany w kinie Helios w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego. Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na ten mecz. Aby je zdobyć należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaką drużynę trenował Ernesto Valverde zanim został szkoleniowcem Barcelony? Na prawidłowe odpowiedzi czekaliśmy do piątku do godz. 18:00. 

Prawidłowa odpowiedź to: Athletic Bilbao.

Bilety trafiają do: Marzeny Pezdy, Kacpra Gardziały, Karoliny Ziejło oraz Jacka Kowalskiego. Gratulujemy!

Reklama