Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Blisko 250 m kw. będzie miał salon sieci Empik, który po kilkuletniej przerwie powraca do Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. 

Jak poinformował dział marketingu rzeszowskiej Plazy, znana sieć sprzedaży m.in. książek, wydawnictw muzycznych, biletów na koncerty, zdecydowała się na minimum pięcioletnią współpracę z centrum. Salon w Plazie zajmie blisko 250 m kw.

– Znajdować się będzie na parterze centrum i zaoferuje klientom pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie nowej powierzchni zaplanowano na wrzesień 2021 r. i połączone będzie z coroczną akcją „Back to school” – przekazała Plaza. 

Empik w Plazie dołączy do blisko 260 placówek tej sieci w całym kraju.

W ostatnich latach Plaza została zmodernizowana. W tym czasie otwarto m.in. pierwszy na Podkarpaciu sklep sportowy Decathlon, salony z biżuterią YES i Verona, drogerię Hebe, dwie marki grupy MIG  – 50 style i Sizeer, czy też Stomatologię Medicover.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pod koniec czerwca br. w ofercie Plazy pojawi się kolejny duży gracz. Tym razem będzie to salon sieci Sinsay – jeden z największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze centrum i zajmie blisko 1000 m kw.

Obecnie w Plazie jest ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama