Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Już w piątek (25 czerwca) startuje Europejski Stadion Kultury 2021 w Rzeszowie. Estrada Rzeszowska podała instrukcję, jak na Koncert Główny mogą wejść osoby zaszczepione na COVID-19. 

Koncert Główny będzie jednym z ponad 30, a zarazem najważniejszym wydarzeniem ESK 2021 (25-27 czerwca). W tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Parku Sybiraków, a nie tak jak w poprzednich latach na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej. 

Koncert Główny będzie mogło na żywo obejrzeć maksymalnie 6000 widzów. 250 bezpłatnych zaproszeń dla osób niezaszczepionych na COVID-19 już się rozeszło. 5 750 wejściówek otrzymają ci, którzy się zaszczepili. 

W czwartek Estrada Rzeszowska podała, co mają zrobić osoby, które zaszczepiły się na COVID-19 i chcą zobaczyć Koncert Główny. W pierwszej kolejności należy pobrać na Internetowym Koncie Pacjenta kod QR, potwierdzający, że jest się zaszczepionym. 

Do Parku Sybiraków należy przyjść najwcześniej na godzinę przed rozpoczęciem koncertu (początek zaplanowano o 20:00). Przy wejściu trzeba pokazać kod QR, który zostanie zeskanowany przez obsługę imprezy. 

Na koniec trzeba będzie zapoznać się z regulaminem i podpisać stosowne oświadczenie o braku objawów zachorowania na COVID-19. Wszyscy uczestnicy Koncertu Głównego ESK 2021 otrzymają opaski. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Koncert poprowadzi znany polski aktor Antoni Pawlicki. Na scenie najpierw wystąpi Roxie Węgiel, a potem zobaczymy kolektywy: Sylwia Grzeszczak/Jamala (Ukraina), Grubson/ Dakhabrakha (Ukraina), Margaret/Kalush (Ukraina), Krzysztof Zalewski/Nizkiz (Białoruś).

Koncert Główny zwieńczy muzyczne show projektu Marek Grechuta Anawa, który tworzą Voo Voo, Krzysztof Zalewski i Kasai. Podczas ESK 2021 warto się wybrać także na bulwary oraz OutArt Fest. Cały program trzydniowego święta kultury znajdziecie TUTAJ

ESK 2021 odbędzie się pod patronatem Rzeszów News. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama