Zdjęcie: Materiały prasowe

Firma BSH ruszyła z produkcją najnowszego modelu ekspresu Tassimo w fabryce drobnego AGD w Głogowie Małopolskim, dawnej Rogoźnicy. 

Produkcja nowego sprzętu w podrzeszowskim zakładzie oznacza większe wykorzystanie jego zdolności produkcyjnych. Wraz z produkcją, firma wdrożyła nowe rozwiązania nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także w logistyce.

Docelowo fabryka w Głogowie Małopolskim ma się stać wiodącą fabryką produkującą kawiarki Tassimo na rynek europejski z jednoczesną kontynuacją produkcji odkurzaczy marki Bosh.

Peter Eisermann, dyrektor rzeszowskiego oddziału BSH, twierdzi, że uruchomienie produkcji najnowszego modelu ekspresu do kawy Tassimo jest dla firmy „bardzo ważnym i dużym sukcesem”, do którego przyczynili się pracownicy w Rzeszowie i Głogowie Młp. 

„Udało się, ruszyliśmy!” – mówi w cytowanym komunikacie Peter Eisermann. Nowy model Tassimo już niebawem będzie miał premierę rynkową.

Fabryka BSH w Głogowie Młp. jest jedną z sześciu, jakie w Polsce posiada niemiecki koncern. Dwie ma jeszcze we Wrocławiu i trzy w Łodzi.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama