Zdjęcie: KWP Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają ręce pełne roboty. Jeżdżą od kolizji do kolizji. Doszło też do wypadku w Stykowie koło Głogowa Małopolskiego. W zderzeniu czterech aut trzy osoby zostały ranne.

– W tej chwili zajmujemy się wyjaśnieniem okoliczności sześciu kolizji, do których doszło w Rzeszowie na ulicach Lwowskiej, Szopena, Gościnnej i Leszka Czarnego. Od rana odnotowaliśmy już około 20 kolizji – mówili nam ok. 14:30 policjanci z rzeszowskiej drogówki. 

Po godz. 12:30 doszło do wypadku w Stykowie w gminie Głogów Małopolski. Doszło tam zderzenia z udziałem czterech samochodów: daewoo matiz, audi, volkswagena polo i peugeota 206.

– Kierowca daewoo najechał na tył audi. Jadący z przeciwka kierowca peugeota próbował ominąć wypadek, zderzył się z volkswagenem i wjechał do rowu – mówią policjanci.

W wypadku ranne zostały trzy osoby. Do szpitala przewieziono kierowcę daewoo, kobietę w ciąży, która kierowała peugeotem oraz jej 2-letnią córkę. 

Policjanci przed godz. 16:00 zakończyli pracę na miejscu wypadku przy ul. Strażackiej w Rzeszowie, gdzie kierowca volkswagena uderzył w wiatę przystankową i latarnię. O tym wypadku pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama