Zdjęcie: Pixabay

Spotkania literacko-plastyczne, zajęcia rękodzielnicze i warsztatowe – to atrakcje przygotowane dla dzieci w wieku 6-12 lat przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie w czasie ferii zimowych pod hasłem „Ferie jak z bajki”.

Ferie na Podkarpaciu rozpoczynają się 29 stycznia i potrwają do 11 lutego. WiMBP na czas ferii przygotowała ponad 60 różnorodnych spotkań dla dzieci w wieku 6-12 lat, pod hasłem „Ferie jak z bajki”. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, na wybrane obowiązują zapisy.

Uczestnicy wezmą udział w spotkaniach literacko-plastycznych, zajęciach rękodzielniczych i warsztatowych. Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi osobami oraz specjalistami w swoich dziedzinach.

WiMBP zaprasza m.in. na zajęcia z ekoedukacji i na spotkania z wolontariuszami ze Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych INPRO, na których poćwiczycie swój język angielski w praktyce i dowiecie się, dlaczego Hiszpania oraz Portugalia to ciekawe kraje.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Szczególnie zapraszamy na spotkania literackie, które pozwolą dzieciom wejść do świata książek przez atrakcyjną zabawę, korespondującą z treścią wybranych utworów – zachęca Natalia Szwedo z WiMBP w Rzeszowie. 

Szczegóły znajdziecie na stronie: www.wimbp.rzeszow.pl i w harmonogramie zajęć.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama