Zdjęcie: Pixabay.com

Specjalną strefę drewnianych gier wielkoformatowych będzie można odwiedzić w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów podczas ferii zimowych. Gry są bezpłatne. 

Ferie zimowe na Podkarpaciu rozpoczynają 16 stycznia. W tym czasie, w każdy wtorek (17 i 24 stycznia) i środę (18 i 25 stycznia), Plaza zaprasza do strefy drewnianych gier wielkoformatowych. Udział w zajęciach, od godz. 16:00 do 21:00, jest bezpłatny.

Strefa drewnianych gier, to atrakcja dla całych rodzin, grup znajomych, ale też indywidualnych amatorów ciekawej rozrywki. Mają przede wszystkim rozbudzać kreatywność nie tylko najmłodszych, ale każdego niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

– Dodatkowo gry, z uwagi na swą różnorodność, pozwalają na integrację uczestników oraz wspierają rozwój motoryki u dzieci i seniorów, przeciwdziałając uzależnieniom behawioralnym – wyjaśnia Katarzyna Szewerniak-Pawlak z rzeszowskiej Plazy.

W skład strefy wchodzi kilkadziesiąt stanowisk z różnorodnymi tematycznie, wyłącznie drewnianymi grami pozwalającymi na ćwiczenie zręczności, zwinności, percepcji wzrokowej w duchu wyłącznie pozytywnej rywalizacji.

Gry są dostosowane do użytkowania zarówno przez młodszych uczestników, jak i ich starsze rodzeństwo, osoby dorosłe, a także osoby z niepełnosprawnością. Wszystkie gry i zabawy będą pod okiem instruktorów, którzy przybliżą zasady poszczególnych rozgrywek.

Strefa gier będzie w atrium na parterze Plazy.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama