Zdjęcie: Materiały organizatorów

„Happy AI”i „Happy Odlot” – to dwie nowe kategorie 21. Saela Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w dniach 12-14 października w Rzeszowie. 

21. Saela Happy End odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Jak poinformował Piotr Paweł Żukowski, dyrektor i producent festiwalu, od tego roku jego sponsorem tytularnym jest Saela, od ponad 10 lat polski dystrybutor piwnych kosmetyków,

– Festiwal nie tylko będzie ucztą dla zmysłów wzroku i słuchu, ale także dla włosów i ciała – zapowiada Żukowski. 

Podczas festiwalu będzie można zobaczyć, powąchać, wypróbować i kupić piwne kosmetyki. Piwne kosmetyki powędrują do twórców nagrodzonych filmów oraz będą nagrodami w konkursach dla publiczności.

W tym roku organizatorzy stworzyli nowe dwie kategorie, w których będą przyznawać nagrody. „Happy AI” to będzie nagroda dla filmów, które wykorzystały w postprodukcji sztuczną inteligencję.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rzeszów, niestety, przez ciągle trwającą wojnę na Ukrainie, stał się strefą, w której latanie jest ograniczone, dlatego filmy dronowe to kolejna kategoria festiwalu – „Happy Odlot” – dla filmów, które wykorzystały zdjęcia lotnicze i dronowe.

W konkursie znajdą się, jak zwykle, filmy fabularne, dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne – tylko optymistyczne i z Happy “End-em”. Filmy można zgłaszać drogą elektroniczną do 14 sierpnia. Informacje na happyendfestiwal.pl i Facebooku.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama