Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! Tak będzie w sobotę (7 sierpnia) na rzeszowskich bulwarach. 

W sobotę na bulwarach odbędzie się Festiwal Kolorów 2021. Moda na obrzucanie się kolorowymi proszkami holi przywędrowała wiele lat temu do Polski z Indii. Tam Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny.

W Rzeszowie od wielu lat odbywa się kolorowe szaleństwo i przyciąga tłumy mieszkańców. Nie zabraknie go także na wakacjach. Festiwal Kolorów odbędzie się 7 sierpnia, impreza rozpocznie się o godz. 15:00, ostatni wyrzut proszków holi zaplanowano na 20:00.

Rozrzucany podczas zabawy proszek to stworzony z naturalnych składników kolorowy puder. Uzyskuje się go z roślin rosnących w Indiach. Z łatwością można proszek usunąć przy pomocy wody, a odzież wystarczy wyprać. Proszki są bezpieczne dla skóry i włosów.

Udział w Festiwalu Kolorów w Rzeszowie jest bezpłatny. Nie można przynosić własnych proszków. Można je nabyć na www.koloryholi.pl. Kolory – jak zapewniają organizatorzy – są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Na festiwalu organizatorzy zapewniają dostęp do 11 różnych kolorów holi: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i wielu innych. Będzie także wiele innych atrakcji atrakcji, m.in. gigantyczne balony i konkursy z nagrodami. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: