Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Miłość jak miód"

„Miłość jak miód”, „Miłość bez ostrzeżenia”, „Priscilla” – te trzy filmy zobaczycie w środę (14 lutego) w rzeszowskim kinie Zorza. 

Seanse walentynkowe rozpoczną się o godz. 17:00. Na początek „Miód jak miód”, o 18:50 rozpocznie się „Miłość bez ostrzeżenia”, a o 20:40 – „Priscilla”. Bilet na seans dla pary kosztuje 20 zł od osoby, cena pojedynczego biletu wynosi 22 zł.

Podczas filmów będzie można zdobyć niespodzianki kosmetyczne.

„Miłość jak miód”

Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój.

Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Miłość bez ostrzeżenia”

Para zakochanych nastolatków wierzących, że ich związek może trwać do grobowej deski, kompozytor szukający inspiracji oraz kobieta pozornie mająca wszystko, która spotyka miłość w najmniej oczekiwanym momencie… Fascynujące miasto Nowy Jork otwiera ich wszystkich na nowych ludzi i nowe doznania.

„Priscilla”

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama