Zdjęcie: Materiały Heliosa

4 przedpremierowe produkcje w dwóch zestawach do wyboru w sylwestrową noc w rzeszowskich kinach Helios.

– Sylwester w kinie to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku – zapewnia Helios. 

Tradycyjnie sieć Helios zaprasza widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci wyjątkowe przedpremierowe pokazy znakomitych produkcji, w dwóch zestawach do wyboru

Zestaw 1 zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. W doskonały nastrój wprowadzą Jennifer Lopez i Josh Duhamel, a także ich weselni goście w filmie „Wystrzałowe wesele”. Po przerwie, na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą Jason Statham, Aubrey Plaza i Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchie „Gra fortuny”.

Drugi wariant stworzono z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Paulina Gałązka, Miron Jagniewski oraz Magdalena Lamparska i Jan Frycz wystąpią w filmie „Na twoim miejscu”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie porywającej komedii kryminalnej „Niebezpieczni dżentelmeni”, w których wcielą się Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Seanse rozpoczną się o godzinie 21:45, a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają rok 2023 lampką szampana. Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć najpóźniej 23 grudnia w kinowych kasach, w aplikacji mobilnej lub na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwester22.

W Rzeszowie filmowy sylwester odbędzie się w dwóch kinach Helios: przy al. Powstańców Warszawy 14 oraz al. Piłsudskiego 44 (Galeria Rzeszów).

Mieliśmy dla Was podwójne zaproszenie (kino do wyboru). Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jakie filmy można było zobaczyć w Heliosie podczas nocy sylwestrowej 2021 roku? Na odpowiedzi czekaliśmy do środy (21 grudnia), do godz. 21:00.

Prawidłowa odpowiedź to: „Matki równoległe” i „Licorice Pizza” (zestaw I) oraz „Szczęścia chodzą parami” i „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Podwójne zaproszenie wygrywa Alina Turko. Gratulujemy!

Zdjęcie: materiały sieci Helios

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama