Bilety zakupione przez nową aplikację mobilną sieci kin Helios będą dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie – tylko 12,90 złotych. Akcja trwa do ostatniego dnia sierpnia i dotyczy dowolnie wybranego filmu.

Lato to świetny czas na rozrywkę, tym bardziej, że całe wakacje obfitować będą w gorące premiery filmowe. Dzięki wyjątkowym cenom biletów każdy z kinomanów ma szanse obejrzeć porywające nowości. Na ekranach kin Helios goszczą światowe hity, np. „Bullet Train” – film sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie, rodzinne animacje „Minionki: Wejście Gru”, „Niezgaszalni” oraz „DC Liga Super-Pets”, komedia obyczajowa „Każdy wie lepiej”, gorące romanse „Na chwilę, na zawsze” i „After 4. Bez siebie nie przetrwamy” oraz horror „Nie!” – coś dla fanów mocnych filmowych wrażeń na wielkim ekranie.

Tani bilet – ściągnij apkę!

Wakacyjna akcja sieci kin Helios promująca zakup biletów przez nową aplikację jest bardzo prosta. Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać aplikację Helios (tutaj linki do App Store i Google Play) i wybrać dowolny seans w sierpniu. Cena biletów kupionych przez aplikację będzie równa najniższej cenie zakupu na seanse regularne, która oferowana jest w ramach polityki cenowej „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Niezależnie od momentu zakupu, nawet w dniu seansu, bilety będą dostępne w najbardziej korzystnej cenie 12,90. Akcja obejmuje także uwielbiane przez widzów Projekty Specjalne, z wyłączeniem seansów Kultury Dostępnej oraz NMF.

Bez stania w kolejce

Aplikacja mobilna Helios to wygodny sposób na kupowanie biletów bez stania w kolejce do kasy. Po dotarciu do kina można od razu udać się do sali, okazując obsłudze bilet w postaci kodu QR. Aplikacja posiada intuicyjny system, który nie wymaga każdorazowego podawania danych przy zakupie. Dodatkowym plusem jest możliwość dokonania szybkiego zwrotu biletów, a także podarowanie ich wybranej osobie.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama